KONGRE KAYIT VE KAYIT ÜCRETİ

Kongreye kayıt, çevrim içi kayıt sistemi üzerinden yapılabilecektir. Kayıt yaptırabilmek için var olan kullanıcı adı ve şifreyle kongre sistemine giriş yapılması gerekmektedir.

Kongre tüm katılımcılara açık ve ücretsizdir.

Çok yazarlı bildirilerde kongreye katılmak ve katılım belgesi almak isteyen yazarlar ile kongreye yalnızca dinleyici olarak katılmak isteyen katılımcılar dâhil olmak üzere kongreye katılacak olan herkesin kayıt yaptırması gerekmektedir. “Katılım belgesi”, yalnızca kongreye kayıt olan ve şahsen katılan katılımcılara verilecektir.

Bildirilerin kongre programına dâhil edilebilmesi için katılımcıların son kayıt tarihine kadar kayıt yaptırmış olmaları gerekmektedir.

Önemli Notlar

  • Kongre kayıtta şimdiye kadar gerçekleştirlen kayıtlar geçerlidir. Önceden kayıt olan katılımcıların kayıt olması gerekmemektedir. Sisteme giris yapabilirler.
  • Kongre başlamasından itibaren yeni kayıt alınmayacaktır.
  • Kongre katılım belgesi düzenlenebilmesi için katılımcıların kongreye kayıtlı olmaları ve oturumların en az %70'ine katılmış olmaları gerekmektedir. Kongre kaydını yaptırmayan katılımcılara oturumlara katılmış olsalar dahi Kongre katılım belgesi düzenlenmeyecektir.
  • Kongre boyunca katılım çevrimiçi oturumlarda katılımcıların yazmış oldukları isim ve soyadları kontrol edilerek takip edilecektir. Katılımınızın eksiksiz takip edilebilmesi için Kongreye kayıt olunan isim ve soyadının Zoom hesabinizla aynı şekilde yazılmasına özen gösterilmesi gerekmektedir.

 

Kayıt Ol Oturumlara Gözat

 

Kurslar ve Çalıstaylar

Kongre sırasında düzenlenecek kurslara katılım ücreti 100 TL, çalıştaylara katılım ücreti 75 TL olup kurs ve/veya çalıştaylara katılmak isteyen katılımcıların aşağıda yer alan banka hesap numarasına ücret yatırmları gerekmektedir.

Kongre kurs ve çalıştay ücreti hesabı:

Kongre katılım ücreti aşağıda yer alan dernek hesabına yatırılacaktır.

Türkiye İş Bankası

Dokuz Eylül Üniversitesi Şubesi   

Şube: 3481 

Hesap No: 9543

Hesap Adı: Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği 

IBAN: TR53 0006 4000 0013 4810 0095 43