Önemli Tarihler

Etkinlik Tarihi: 16.11.2023 - 18.11.2023

Bildiri Gönderme Son Tarihi: 06.11.2023

Son Kayıt Tarihi: 18.11.2023

Yer
Başkent Üniversitesi Bağlıca Kampüsü, Prof. Dr. İhsan Doğramacı Konferans Salonu
Kayıt İşlemleri

Özet gönderimi ve kayıt işlemleri için tıklayınız.

Ulusal Tıp Eğitimi Kongresi 2023

ULUSAL TIP EĞİTİMİ KONGRESİ 2023

XIII. ULUSAL TIP EĞİTİMİ KONGRESİ

16-18 KASIM 2023

Değerli Meslektaşlarımız ve Öğrencilerimiz,

XIII. Ulusal Tıp Eğitimi Kongresi’ni 16-18 Kasım 2023 tarihlerinde Ankara’da Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi ev sahipliğinde yüz yüze gerçekleştireceğimizi ilan etmekten mutluluk duyuyoruz.

Kongremizde tıp ve sağlık alanı eğitimlerinde çalışmaları olanları ve bu çalışmalardan yararlanacakları bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Bu yıl kongremizde Tıp Eğitiminde Davranış ve Sosyal Bilimler öncelikli olmak üzere tıp eğitimi ile ilgili konularda konferanslar, paneller, sözlü ve poster bildiri sunumlarını dinleme, tartışma ve deneyim paylaşma şansı bulacağız. Ulusal nitelikli olan kongremize yabancı konuşmacıların katılımı ile kongremizi zenginleştirmeyi planlıyoruz. Kongremizde katılımcılara temel çalışma alanlarında bilgi ve deneyimlerini arttırma fırsatı sağlayacak kurslar düzenlenecektir. Kongre ile ilgili bilgileri https://kongre.teged.org/utek2023 adresinden takip edebilirsiniz.

Kongremizin alanda özveri ile çalışan tüm paydaşların katılımı ve katkıları ile güçleneceğine ve daha başarılı bir noktaya taşınacağına inanıyoruz. Emeğini ve gönlünü tıp eğitimine veren herkesi kongremize davet ediyoruz. Siz değerli tıp eğiticilerimizi ve öğrencilerimizi kongremizde görmekten mutluluk duyacağımızı bildirerek bilimsel ve sosyal açıdan başarılı ve keyifli bir kongre geçirmek dileğiyle çalışmalarınızda başarılar dileriz. 16 Kasım'da Ankara’da görüşmek üzere....

Saygılarımızla,

Prof.Dr. Mustafa Kemal Alimoğlu

TEGED Yönetim Kurulu Başkanı
Kongre Eş Başkanı 

Prof.Dr. Derya Akaydın Aldemir

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı
Kongre Eş Başkanı 

Doç.Dr. Özlem Coşkun

TEGED Yönetim Kurulu Sekreteri
Kongre Genel Sekreteri 

Prof.Dr. Selma Aydın

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıp Eğitimi AD.
Kongre Yerel Sekreteri 

TÜBİTAK tarafından desteklenmiştir.